Proszę wypełnić


Imię i nazwisko:
Email lub telefon:

a pracownik biura skontakuje się z Państwem lub proszę zadzwonić:

697 544 733

Szanowni Państwo

Biuro Usług Księgowo – Finansowych Dekret Sp. z o.o. powstało na bazie osób zajmujących się księgowością kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.

Niektórzy z nasz w swojej karierze zawodowej przeszli wszystkie szczeble rozliczania podatków i prawa bilansowego, począwszy od karty podatkowej, poprzez rozliczanie ryczałtowe, podatkowe książki przychodów i rozchodów po pełne księgi handlowe.

Swoje doświadczenie zdobywaliśmy jako główni księgowi dużych spółek kapitałowych, zajmujących się rozmaitą działalnością gospodarczą, gdzie nabywaliśmy doświadczenie w rozliczaniu firm handlowych, usługowych, produkcyjnych, oraz księgowości fundacji i stowarzyszeń.

Na bazie zdobytego doświadczenia w 2006 roku powstało Biuro Usług Księgowo – Finansowych Dekret Sp. z o.o., gdzie staramy się budować zespół ludzi doświadczonych, tak aby współpraca z klientami odbywała się na możliwie najwyższym poziomie, poza tym do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i zawsze staramy się dostosować do jego wymogów i potrzeb.

Duży nacisk kładziemy na zachowanie tajemnicy służbowej, gdyż niejednokrotnie jest to jedna z większych wartości firmy – i mają to Państwo zagwarantowane w umowie z nami.

Celem zabezpieczenia interesów klienta i swoich podpisaliśmy umowę o odpowiedzialności cywilnej wykonywanego zawodu na kwotę 1 000 000 złotych.